Pożyczki online na korzystnych warunkach

Szybkie pożyczki lub mikropożyczki to jeden z najpopularniejszych rodzajów pożyczek online. Swoją popularność zdobyły oferując możliwość szybkiego pożyczania pieniędzy, średnio w ciągu 15 do 30 minut. Korzystając z szybkiej pożyczki po raz pierwszy, przysługuje Ci zniżka na prowizję. Porównaj pożyczkodawców, złóż wniosek o pożyczkę i odbierz pieniądze!

Każdy pożyczkodawca ma swoje zasady, przy jakich warunkach wydaje się szybki kredyt. W większości są to: obywatele Republiki Polskiej i ci, którzy mają aktualne pozwolenia pobytu w Polsce, w wieku od 18 lat z właściwego zachowania płatności. Bardziej dokładną informację możno otrzymać na stronie internetowej konkretnego usługodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę

  1. Porównaj i wybierz pożyczki - musisz wybrać żądanego pożyczkodawcę (-ów) i kliknąć “Złożyć podanie”.
  2. Wyślij podanie - wyślij podanie do 2-3 firm i zwiększ szansę na uzyskanie pożyczki.
  3. Zdobądź pieniądze - w przypadku zatwierdzenia pożyczki podpisz umowę, a pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (Annual Percentage Rate APR)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – to całkowity koszt pożyczki, wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa procentowa nie obejmuje wydatków związanych z niewypełnieniem zobowiązań wynikających z umowy pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania może wynosić (max APR) do 525.79% rocznie.

Informacje dotyczące odsetek karnych lub polityki przedłużenia terminu spłaty

W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej zaległej kwoty pożyczki, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez strony trzecie.

Po terminowej spłacie pożyczki tworzy się dobra historia kredytowa, która w przyszłości zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki na korzystnych warunkach.

Natychmiastowe pożyczki online

Nie jesteśmy firmą dającą kredyty/ pośrednikiem kredytowym, ale oferujemy usługi porównywania pożyczek i mają one charakter informacyjny. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Minimalny okres spłaty (minimum repayment term) pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty (maximum repayment term) 1 rok.

Działaj odpowiedzialnie, oceń swoje możliwości spłaty pożyczki. Zanim weźmiesz pożyczkę, przeczytaj warunki umowy pożyczki i upewnij się, że możesz je spełnić.